11. 5. 2014

Penisové pumpy pre všetkých! / Penis pumps for everybody!


Žijem v krajine, kde bolo dlhou a obľúbenou tradíciou videť v Rusku ríšu zla. Dnes všetci reaganovci a konzervatívci vzhliadajú k Rusku s úľubou a nadšením, pretože z diaľky vyzerá oveľa konzervatívnejšie ako USA.

Rovná daň, ustrážený rozpočet, žiadna moslimská či hispánska (či akákoľvek) imigrácia, ľudia sú prepúšťaní z práce ak neprejavujú dostatočnú religiozitu, žiadna homosexualita, menšinové či ženské práva. Ešte aj sloboda prejavu: počas olympiády sa pokojne dalo protestovať - s povolením od milície a na vyhradenom mieste, 80 kilometrov od Soči. Konzervatívny raj. A nikomu nevadí, že to celé riadi bývalé zlo - komunisti a kágébáci.

K dokonalosti Rusku chýba jediné - voľné nosenie zbraní bez kadejakých obmedzení. U nás, ak náhodou ešte nemáte pušku, stačí sa pomodliť, pretože sú kostoly, ktoré vás za ich návštevu odmenia strelnou zbraňou.V Georgii máme nový zákon, umožňujúci vlastníkom zbrani nosiť ich kamkoľvek, vrátane škôl, ihrísk, parkov, reštaurácií a zábavných zariadení. Dvaja prerastení roľníci tak okamžite urobili a nevedeli sa vynačudovať, prečo si personál reštaurácie, kam došli využiť svoje zákonné právo s dvomi automatickými puškami, myslel, že sa koná lúpežné prepadnutie a zavolal políciu. A to sme len na začiatku.

Georgijskí zákonodarci s tým nemajú problém, pretože voľné nosenie zbraní je v celom štáte zakázané len na jedinom mieste - v sídle zákonodarného zboru.

Ak by sa náhodou nejaká drobná nepríjemnosť prihodila, bývalý generálny prokurátor z Virgínie a zopár senátorov založili firmu, kde sa za 8 dolárov mesačne môžete poistiť pre prípad, že niekoho zastrelíte. Vymáhanie spravodlivosti je nákladné, právnici drahí, a treba platiť aj obetiam či pozostalým. Prokurátor vysvetlil: "Je smutné, že ešte stále sú ľudia, ktorí si nemôžu dovoliť niekoho zastreliť, keď treba. O tých sa chceme postarať."


Ken Cuccinelli

Božechráň zdravotnú starostlivosť pre tých, čo si to nemôžu dovoliť. Alebo antikoncepciu. To boh zakázal. Prekvapujúco, kresťanskí zákonodarci i korporácie, ktoré z etických dôvodov odmietajú antikoncepciu ako súčasť zdravotnej starostlivosti, presadili zadarmo pumpy na penisy, ako základnú a nevyhnutnú vec.


Súhlasím. Pre každého z nich jednu XXL a nasadiť na hlavu.


1 komentár:

  1. To fakt? Znie to ako zlý žart. A vy ste, Peter, známy "ftipkár". Že to celé nie je pravda v tej Americe? Už ten začiatok, že amíci vzhliadajú s obdivom k Rusku, je mystifikácia IMHO.

    OdpovedaťOdstrániť